Pomáháme potřebným

Pomáháme potřebným

Pomáháme potřebným
2. dubna 2020

Vzhledem k šíření nákazy koronaviru kuchyně Penzionu Vodárna Bedřichov navaří, zataví do plast. obalu a poskytne obědy i lidem v Liberci a Jablonci nad Nisou, kteří se ocitli v nelehké situaci.

Společnost Severočeská servisní, a.s. poskytne obědy lidem v tíživé situaci v Liberci a v Jablonci nad Nisou. Vzhledem k šíření nákazy koronaviru a s tím spojeným vyhlášením nouzového stavu pro Českou republiku, se ze dne na den změnila situace pro mnohé z nás. Penzion Vodárna Bedřichov, který Severočeská servisní provozuje, zajišťuje závodní stravování pro zaměstnance vodáren. Nově tak navaří, zavakuuje a poskytne obědy i lidem, kteří se ocitli v nelehké situaci.

Nabídka směřuje i k seniorům, kteří rizikovou skupinu vzhledem k šíření nákazy představují. Vodárny si i pro své zaměstnance starší 64 let zavedly zvláštní opatření. Je-li nutný pobyt zaměstnance na pracovišti, jsou pro něj upraveny pracovní podmínky včetně podmínek ke stravování tak, aby byl minimalizován kontakt s ostatními zaměstnanci.

Důležité kontakty

Zákaznická linka:
601 267 267 / 840 111 111

kontaktní e-mail:
info@scservisni.cz

O společnosti

Společnost poskytuje servis pro Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Sídlo společnosti:
Přítkovská 1689/14, Trnovany, 415 01 Teplice

Kariéra

Aktuální nabídky zaměstnání v naší společnosti.

Staňte se členem našeho týmu.