Zdravotní pomůcky pro Ústecký kraj

Zdravotní pomůcky pro Ústecký kraj

Zdravotní pomůcky pro Ústecký kraj
16. dubna 2020

Předali jsme zástupci hejtmana Martinu Klikovi ochranné zdravotní pomůcky pro Ústecký kraj v hodnotě 300 tisíc Kč.

Ve čtvrtek 16. dubna předali generální ředitel Severočeské servisní společnosti (SčS) Milan Kuchař a předseda představenstva společnosti Severočeské vodovody a kanalizace Tomáš Indra 1. náměstkovi a zástupci hejtmana Martinu Klikovi ochranné zdravotní pomůcky pro Ústecký kraj v hodnotě 300 tisíc Kč. 
"Jsme si vědomi, že v tuto chvíli jsou ochranné zdravotní pomůcky prioritou. Všichni naši zaměstnanci jsou nyní pomůckami vybaveni, a proto nás těší, že předáním osobních dezinfekcí můžeme pomoci Ústeckému kraji, ve kterém poskytujeme naše služby," uvedl generální ředitel SčS. 

Severočeská servisní společnost poskytuje servisní služby pro společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. dodavatele pitné vody v Ústeckém kraji a Libereckém kraji.  Společnosti skupiny Severočeská voda si uvědomují současně tíživou situaci pro všechny obyvatele nejen České republiky.  Po poskytnutí pomoci Arkádii Teplice, dennímu centru Květina Teplice, nyní v kuchyni Penzionu Vodárna Bedřichov připravují obědy pro klienty azylových domů společností Návrat a Naděje v Liberci a v Jablonci nad Nisou.

Důležité kontakty

Zákaznická linka:
601 267 267 / 840 111 111

kontaktní e-mail:
info@scservisni.cz

O společnosti

Společnost poskytuje servis pro Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Sídlo společnosti:
Přítkovská 1689/14, Trnovany, 415 01 Teplice

Kariéra

Aktuální nabídky zaměstnání v naší společnosti.

Staňte se členem našeho týmu.